پایگاه خبری سرعت پرس

۱۹:۴۷ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
يكماه ديگر در ژنو منتظر رونمايي باشيد:تصاوير بدون استتار فوق از نمونه جديد مرسدس اي كلاس جديد مى باشد كه قرار است عرضه آن از تابستان امسال در اروپا آغاز شود. همانطور كه از تصاوير مسخص است 
چراغهای جلو باز طراحی شده اند و جلوى خودرو پايين تر از قبل مى باشد.  هر چند در تصوير خبرى از جلوپنچره مشبک پانامریکانا مرسدس نيست، اما این نمى تواند بدان معنا باشد که اين جلوپنجره زيبا در دسترس نباشد. 
در اين تصاوير ما نمى توانيم قسمت عقب کلاس E جدید را ببینیم، اما با تصاوير استتار شده از اين بخش به نظر مى رسد كه شاهد تغییرات حداقلى از آن باشيم چراكه حتی سایر سدان های جدید مرسدس نیز از طرح های فعلی خود فاصله نگرفته اند. 
تغییرات داخل نیز در حد معمول و انتظار خواهد بود. ما می دانیم كه کلاس E تازه شده مجهز به فرمان جدید و جدیدترین سیستم سرگرمی MBUX خواهد بود و در كنار آن از جدیدترین ویژگی های فنی و ایمنی درون خودرو همچون  Intelligent Drive -که چندین سیستم ایمنی فعال ارائه می دهد- بهره مى برد.مرسدس هنوز اطلاعات کاملی درباره پیشرانه های در نظر گرفته شده منتشر نکرده اما جالب اينكه با اين حال گفته است حداقل  هفت مدل هایبریدی پلاگین براى آن ارائه خواهد كرد كه اين خود نشان از تمركز دايملر روى توليد خودروهاى پاك خواهد داشت. همچنین دو موتور جدید وجود خواهد داشت كه يكى از آنها موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر هایبرید  و ديگرى يك هایبریدی 3.0 لیتری ٦ سيلندر است. اين دو موتور  به ترتیب 268 اسب بخار (200 کیلووات) و 362 اسب بخار (270 کیلو وات) نيرو تولید می کنند.
نمايشگاه ژنو ٢٠٢٠ مطمئنا محل رونمايي محصولات جديدى از مرسدس خواهد بود كه E كلاس فيس ليفت شده يكى از آنها خواهد بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: