پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۰۴ - ۲۴ دی ۱۳۹۸
با توجه به استقبال مشتريان:‌
با وجود استقبال شهروندان از پيش فروش پژو 207 پانوراما ( سقف شيشه اي ) با گيربكس دستي ، ظرفيت تخصيص يافته در اين طرح همچنان باقي است و عرضه محصول اين خودرو ساز ادامه دارد.
به گزارش سرعت پرس به نقل از  ايكوپرس‌،‌ اين پيش فروش از روز چهارشنبه 18 دي ماه آغاز شده است و با وجود استقبال هموطنان گرامي ،‌ظرفيت تخصيص يافته  براي محصول پژو 207 با سقف شيشه اي تا تكميل آن ادامه دارد .
پژو 207 پانوراما (سقف شیشه ای) یكی از خودروهای خانواده 207 است كه بر اساس استقبال مشتریان از این خودرو ،‌ طراحی و روانه بازار مي شود.   این خودروی هاچ بك دارای سقفی شیشه ای كه گیربكس آن دستی است. سقف شیشه ای این خودرو نسبت به سان روف از ابعاد بزرگتری برخوردار است كه استفاده از چشم انداز بیرون خودرو را برای سرنشینان مهیا نموده و به افزایش جذابیت این خودرو نیز می افزاید. ضمن اینكه پوشش كشویی سقف خودرو 207 می تواند در مواقع لزوم مانع از تابش نور خورشید به داخل كابین شود.
بر مبناي  اين گزارش ،‌  ثبت نام این خودرو به صورت پیش فروش مشاركت در تولید از روز چهارشنبه 18 دی ماه آغازشده است و تا تكمیل ظرفیت ادامه دارد.
پژو207 دستی پانوراما(سقف شیشه ای) در رنگ های سفيد، نقره اي، ‌مشكي و خاكستري و با مبلغ پیش پرداخت اولیه 475 میلیون ریال به مشتریان عرضه شده است. در این  پیش فروش، مبلغی نیز به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت نام كنندگان تعلق می گیرد. .مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شركت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: