پایگاه خبری سرعت پرس

۱۴:۳۲ - ۲۳ دی ۱۳۹۸
فاو درصدد کسب رکورد در سال 2020سرعت پرس:

شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان (فاو) اعلام کرده که در سال ۲۰۱۹ میلادی چیزی در حدود ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است که این میزان فروش در مقایسه با سال قبل از آن روندی افزایشی را تجربه کرده است.

فولکس واگن که همواره در صدر فروش خودروسازان قرار دارد، همچنین بزرگترین سهم فروش خودرو در بازار کشورهای اروپایی را به خود اختصاص داده است.

 


این گروه خودروسازی به تازگی اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۹ میلادی ، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است که در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی با یک رشد و افزایش ۰.۹ درصدی روبرو شده است. این در حالی است که بر اساس آمار و گزارش‌های منتشر شده، تعداد خودروهای سبک تجاری این خودروساز آلمانی در بازارهای جهانی سال ۲۰۱۹ کمتر از سال‌های قبل بوده است.

 

هربرت دیاس، مدیر گروه صنعتی و خودروسازی فولکس‌واگن، در این خصوص خاطرنشان کرد که میزان فروش و عملکرد این شرکت نسبت به سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش پیدا کرده و روندی رو به‌رشد را تجربه کرده است.  وی همچنین پیش‌بینی و برآورد کرده است که درآمد این شرکت در سال مالی آینده ۵ درصد رشد خواهد کرد. ضمن اینکه میزان فروش آن نیز برای محصولات مختلف حدودا ۶.۵ درصد تا ۷.۵ درصد افزایش خواهد یافت.

آنها قصد دارند در سال 2020 با پاک کردن و یا حداقل کم‌رنگ‌تر کردن رسوایی  آلایندگی، تکیه به تواید خودروهای هایبریدی و الکتریکی، افزایش فروش در اروپا و فروش متنوع از محصولات زیر مجموعه خود بویژه در چین، رکورد پرفروش‌ترین خودروساز دنیا را از آن خود کنند. منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: