پایگاه خبری سرعت پرس

۱۴:۴۸ - ۲۴ آذر ۱۳۹۸
تولید لیموزین روسیه از سال 2021
تولید انبوه آئوروس که برای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه لیموزین ساخته است، از اوایل ۲۰۲۱ آغاز می‌شود.



 به گزارش سرعت پرس به نقل از راشاتودی، تولید انبوه خودروهای آئوروس، همان برند داخلی که برای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه لیموزین ساخته است، از اوایل 2021 آغاز می شود.

این خبر پس از دیدار دنیس مانتوروف، وزیر بازرگانی روسیه از کارخانه فورد سولرز در منطقه خاص اقتصادی آلابوگا در جمهوری تاتارستان توسط وزارت صنعت و بازرگانی این کشور منتشر شد. این خودروها در این کارخانه مونتاژ می‌شوند.



پس از تولید چندین خودروی آزمایشی آئوروس در 2020، انتظار می‌رود 360 خودرو از این مدل در سه ماهه اول 2021 تولید شود. ظرفیت تولید این کارخانه طبق برنامه تا  2022 تقریبا 5 برابر شده و به بیش از 1700 خودرو میرسد. این کارخانه بالاخره تا 2024 سالانه بیش از 5200 خودرو تولید خواهد کرد.


وزارت صنعت و بازرگانی روسیه اعلام کرد:« سیستم ربات این کارخانه امکان کارهای پیچیده فنی را فراهم می‌کند. ما از فناوری های تولید دیجیتال به علاوه فناوریهای واقعیت مجازی اتوماتیک استفاده می کنیم».



تولید خودروهای جدید ساخت روسیه که بخشی از یک پروژه با عنوان کورتژ هستند، طی مراسم تحلیف ریاست جمهوری پوتین در می 2017 با پرده‌برداری است یک لیموزین آغاز شد. این خودرو اولین بار برای مقامات روسیه طراحی شده بود و بعد تصمیم گرفته شد که در بازارهای خارجی و داخلی در اختیار عموم هم گذاشته شود.


علی رغم اینکه بیش از یک سال تا راه‌اندازی تولید انبوه آن باقی مانده، بیش از 600 خودرو با سفارش قبلی ساخته شده است.
به گزارش سرعت پرس، آئوروس پیش از این نیز برای ورود به بازارهای آسیایی اعلام آمادگی کرده بود. گفتنی است نمونه کابریوی این لیموزین -که سنات نام دارد - با شباهت فوق‌العاده زیادی خود به رولزرویس، در جشن روز ملی روسیه (روز پیروزی) معرفی و به نمایش در آمد.  





منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: