پایگاه خبری سرعت پرس

۱۵:۵۹ - ۲۲ آذر ۱۳۹۸
يك چينى با پرچم ايتالياسرعت پرس

كراس اوورى كه احتمالاً تصاوير و ويدئوهاى تبليغاتى آن را دو/سه روزى است در برخى پيج هاى خودرويى مى بينيد، طعمه اى جديد است براى آن دسته از خريدارانى كه هنوز هم از شرايط بازار ايران بى خبرند و بدنبال ثبت نام و فروش خودرويشان در بازار آزاد هستند! افرادى كه البته پس از محقق نشدن خواسته هايشان پشت در شركت واردكننده تجمع كرده و خواستار احقاق حقشان توسط قوه قضاييه و دولت مى شوند. درواقع صرف نظر از قابليت ها و يا امكانات "اس دبليو ام" كه بعدها به آن خواهيم پرداخت، نكته اصلى وضع بسيار آشفته بازار خودرو در دو سال اخير و تلاش معدود شركت هاى باقيمانده براى حفظ سهم خود از اين بازار بي حساب و كتاب است. شركت هايي با محصولات غريبه و خلق الساعه چينى كه بدون پشتوانه و وارانتى معتبر به كشور وارد شده و حالا با شرايط پيش آمده موجود، چاره اى جز خالى كردن پشت خريدار را ندارند.


در اين ميان بعضى شركت ها اصرار عجيبى دارند تا هر جور شده و به هر بهايي خود را حفظ كنند شركت هايي چون عظيم خودرو و يا سيف خودرو (واردكننده همين محصول) كه در يك دوره سوباروهاى ٢٠٠٩(تاريخ مصرف گذشته) را به نرخ روز (٢٠١٣) به مردم داد، در دوره اى ديگر وعده توليد "شاسى بلند لوكس اقتصادى" را داد و حالا هم بدنبال وارد كردن محصولى جديدالخلقه از شركتى(برليانس)است كه بدليل جارى شدن تحريم ها از تحويل خودروهايش در سايپا عاجز است. 

 


برخى از چينى‌ها، اصرار عجيبى دارند كه بگويند ما چينى نيستيم مانند همين برليانس و برند اس دبليو ام، كه با يك موتورساز ايتاليايي شريك شده و پرچم ايتاليا را گوشه و كنار خودرو زده است. 

 این خودرو همچون اکثر چینی‌های این روزهای بازار، دارای یک موتور 1.5 لیتری توربو است که 156 اسب قدرت و 230 نیوتن‌متر گشتاور دارد. 

سیستم انتقال قدرت در آن به محور جلو بوده و گیربکسش نیز یک جعبه دنده 6 سرعته است.   

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
آبو بريز اونجا كه ميسوزه پيرمرد :))
مدیر پایگاه
از مسئولان روابط عمومى اين شركت انتظارى بيش از اين نمى رود