پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۰۶ - ۱۰ آذر ۱۳۹۸
در نشست مطبوعاتی پرشیاخودرو عنوان شد
سه شنبه هفته گذشته شرکت پرشیاخودرو در محل بوتیک مدرن الهیه با حضور مدیران خود میزبان خبرنگاران بود تا علاوه بر معرفی کسب و کارهای جدید این شرکت، به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دهد.در آغاز  نشست مطبوعاتی که 3 شنبه هفته پیش در بوتیک پرشیا خودرو واقع در پاساژ مدرن الهیه برگزار شد، ‌شبنم رفیع نژاد، مدیر بازاریابی این شرکت با تشریح فلسفه تأسیس مجموعه بوتیک‌های پرشیاخودرو عنوان کرد: "شعار بوتیک‌های پرشیاخودرو «دیدار به سبک هیچ کدام» می‌باشد که این شعار در بر گیرنده فلسفه کاری پرشیاخودرو در تأسیس این بوتیک‌ها را بیان می‌نماید. بوتیک‌های پرشیاخودرو که از حدود یک ماه پیش کار خود را با دو شعبه در تهران آغاز کرده‌اند، در درجه اول مکانی برای گرد هم آمدن علاقه‌مندان برندهای ب‌ام‌و و مینی بوده که در کنار آن نیز فضایی برای دیدار و گفتگوهای دوستانه فراهم گردیده است. در این بوتیک‌ها علاوه بر عرضه  اکسسوری‌ و محصولات لایف استایل دو برند ب‌ام‌و و مینی، خدمات لازم برای خودروهای کلاسیک و تیونینگ محصولات نیز  ارائه می‌گردد."


وی در ادامه افزود: "بوتیک‌های پرشیاخودرو برای تمامی علاقه‌مندان این دو برند شرایطی را فراهم می‌کنند تابا برندهای محبوبشان  بیشتر در ارتباط باشند. ضمن اینکه به ما هم امکان دسترسی به طیف جدیدی از مشتریان و علاقه‌مندان را می‌دهد. در حال حاضر اکسسوری و لایف استایل ب‌ام‌و و مینی در این بوتیک‌ها عرضه می‌شود اما خبر جدید اینکه در آینده‌ای نزدیک پرشیاخودرو از برند اختصاصی خود با نام "پرشیاتو" (Persiatu) نیز رونمایی خواهد کرد."


اما در ادامه این نشست مطبوعاتی عقیل مصطفایی، مدیر فروش شرکت پرشیاخودرو نیز تو‌ضیحاتی در مورد خودروهای نو و کارکرده و وضعیت تعهدات پرشیاخودرو به مشتریان بیان کرد و اظهار داشت: "پرشیاخودرو هیچ تعهد معوقی به مشتریان خود ندارد چرا که از ابتدا برنامه‌ریزی ما در زمینه فروش خودروهای نو بر اساس ثبت شماره شاسی خودرو در قرارداد مشتریان بود و به این ترتیب دقیقاً بر اساس خودروهای قابل عرضه پیش فروش انجام شده است و به همین دلیل با وجود تمام مشکلاتی که در زمینه واردات و ترخیص خودروها وجود داشت، پرشیاخودرو توانسته به تعهدات خود نسبت به مشتریان عمل کند." 
وی در زمینه کسب و کار خودروهای کارکرده پرشیاخودرو نیز گفت:"شرکت از حدود دو سال قبل قصد داشت همچون استانداردها و مدل‌های بین‌المللی، وارد بازار خودروهای کارکرده نیز بشود و این مسئله با توقف واردات خودرو حیاتی‌تر شد. در اینجا هم ما همچنان تلاش کرده‌ایم بالاترین سطح از خدمات و رضایت مشتری را با ارائه الگوی جدید در این زمینه ارائه کنیم و در طرح فروش خودروهای کارکرده ب‌ام‌و و مینی، با بررسی کامل خودروها مطابق استانداردهای شرکت مادر و ارائه گواهی فنی، خودروها را در طرح موسوم به Premium Selection عرضه نماییم که نشان‌دهنده تضمین کارآیی و سلامت خودرو می‌باشد. علاوه بر این پرشیاخودرو نسبت به گواهی مذکور تعهد داشته و در صورتی که بعدها مشخص شود قصوری از جانب شرکت در زمینه بررسی خودرو وجود داشته، متعهد به جبران خسارت به مشتریان خواهد بود. در این طرح تلاش کرده‌ایم به ارائه راهکاری مناسب و مطمئن و ارائه شرایط خرید اقساطی، خریدی مطمئن و آسان را برای علاقه‌مندان این دو برند فراهم کنیم. در کنار این موارد در آینده‌ای نزدیک اخبار جدیدتری در زمینه ارائه خدمات متفاوت در حوزه فروش خودروها خواهیم داشت."یکی دیگر از کسب و کارهای جدید پرشیاخودرو، بخش ویژه تیونینگ است که به اسپرت‌تر نمودن محصولات ب‌ام‌و و مینی می‌پردازد. حسین کشتکار مدیر این بخش در زمینه فعالیت‌های تیونیگ پرشیاخودرو عنوان کرد: "تیونینگ محصولات در پرشیاخودرو مطابق با استانداردهای شرکت مادر و با حفظ گارانتی خودرو انجام می‌شود و تمامی خدمات ارائه شده نیز گارانتی مستقل را دارند. علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در بوتیک‌های پرشیاخودرو و یا نمایندگی‌های منتخب، گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب نمایند." وی افزود:"از این پس شرکت پرشیاخودرو درکنار محصولات ب‌ام‌و و مینی، در بخش تیونینگ این خدمات را برای سایر خودروهای پریمیوم و لاکچری نیز با بالاترین استانداردهای بین‌المللی ارائه خواهد داد."ب‌ام‌و و مینی برندهای مطرحی در زمینه خودروهای کلاسیک در ایران هستند که حضور پررنگ آنها را می‌توان در همایش‌های مختلف ملاحظه نمود. لذا پرشیاخودرو در جدیدترین حوزه کاری خود، قصد دارد با تأسیس بخش ویژه‌ای برای خودرهای کلاسیک  به مالکین و علاقه‌مندان این خودروها خدمات ویژه‌ای ارائه نماید. در ادامه کامران طالبی‌فر، رییس بخش کلاسیک پرشیاخودرو در زمینه فعالیت‌های این بخش گفت:"در بخش کلاسیک پرشیاخودرو خدمات متعددی از جمله بازسازی خودروهای کلاسیک، تأمین قطعات اصلی خودروها و خرید و فروش خودروها ارائه خواهد شد. علاقه به محصولات کلاسیک برندهای ب‌ام‌و و مینی در ایران جایگاه ویژه‌ای داشته و پرشیاخودرو قصد دارد با ارائه خدماتی نوین، از مالکین و علاقه‌مندان این خودروها حمایت کند."
وی افزود:"خودروهای مورد نظر در این طرح مدل‌های دهه 60 میلادی تا خودروهای اواسط دهه 2000 که به کلاسیک‌های آینده موسوم هستند را شامل می‌شود. این بخش به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد بخشی از اهداف این طرح، ارتقا جایگاه برند در ایران است چرا که ما در ایران حامی دو برند ب‌ام‌و و مینی هستیم و بخش خودروهای کلاسیک نیز برای حمایت از این دو برند و علاقه‌مندان آن، مطابق استانداردهای بین‌المللی به ارائه خدمات خواهد پرداخت."ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: