پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۴۳ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین وضعیت مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه
رئیس پلیس راهور ناجا از مستقر بودن ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای پلیس‌راه و راهور ناجا در مرزهای ۴ گانه کشور تا پایان مهرماه خبر داد.به گزارش  سرعت پرس به نقل از تسنیم، سردار سید کمال هادیانفر صبح دیروز سه شنبه 23 مهر در پایانه مرزی مهران از پیش‌بینی افزایش بار برگشت طی 4 روز آینده خبر داد و  اظهار کرد: اظهار داشت: تا این لحظه بیش از یک‌میلیون و 650 هزار زائر از پایانه مرزی مهران تردد داشته‌اند.

رییس پلیس راهور ناجا به استفاده از 900 دستگاه اتوبوس در راستای تسهیل در تردد زائران اشاره کرد و افزود: در حال حاضر  6 هزار و 500 نیروی پلیس راهور در مرزهای چهارگانه کشور مستقر هستند.

وی خاطرنشان شد: تا 30 مهرماه تمامی همکاران پلیس مستقر در مرزهای چهارگانه در مأموریت خود باقی خواهند بود.

هادیانفر در ادامه ضمن تأکید بر لزوم پرهیز از هرگونه شتاب و داشتن استراحت کافی از سوی زائرین، 22 درصد از حوادث جاده‌ای را مربوط به عابران پیاده عنوان کرد و ادامه داد: امسال کاهش 17 درصدی تصادفات جاده‌ای و 19 درصدی تصادفات جرحی را نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته را شاهد بودیم.

رئیس پلیس راهور ناجا در پایان ضمن تأکید بر لزوم استراحت و خواب کافی داشتن رانندگان، گفت: 65 درصد از حوادث رانندگی امسال مربوط به واژگونی خودروها بوده که اکثراً ناشی از خواب‌آلودگی راننده بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: