پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۵۰ - ۲۳ مهر ۱۳۹۸
پورشه و جددیترین محصول آن
از این به بعد ستون ويژه‌اى به‌نام تازه‌هاى ٢٠٢٠ (بيست-بيست) خواهيم داشت كه اشاره به‌جديدترين محصولات معرفى شده در دنياى خودرو خواهد داشت. در اولين گام نيز به‌سراغ پورشه می‌رویم كه به‌تازگى نسخه جديدى از كايمن را معرفى نموده است:
سرعت پرسGT4 اسپرت‌كاپ، نسخه جديدى از كايمن است كه قرار است به مناسبت ١٥ سالگى حضور پورشه درمسابقات اسپرت كاپ آلمان بزودى روانه بازار شود. تفاوت اصلى اين نسخه با نمونه فابريك (اصلى) به طراحى بدنه و داخل خودرو باز مى‌گردد آنجایی که  رینگ‌های 20 اینچی سفید و مشکی با کالیپرهای مشکی ترمز بخش کوچکی از این تغییر به شمار می‌آید.


GT4 اسپرت كاپ درواقع همان پورشه 718 کایمن GT4 است با این تفاوت که پورشه در طراحی بدنه، داخلی و موتور این خودرو جزئیاتی را در نظر گرفته که نشان از رویارویی با یک نسخه اسپرت دارد. فروش كيمن اسپرت كاپ  از دو روز پيش (١٤ اكتبر ) براى مدت زمان محدودى -كه پورشه آن را اعلام نكرده است- همزمان با افتتاح شعبه پورشه در پیست هوکن‌هایم آغاز شده و علاقمندان مى‌توانند آن‌را در يكى از ٨٨ نمايندگى پورشه در سراسر آلمان خریداری کنند.


گذشته از ویژگی‌های ظاهری یک کایمن GT4 جدید، آنچه که کاپ اسپرت را متمایز کرده است رنگ‌آمیزی این خودرو در روی بدنه و استفاده از نوارهای قرمز در این ادیشن خاص است. نوارهای قرمزی که در سمت راننده از جلو تا انتهای آن کشیده شده و در طرفین با اشاره به عدد 15 نشان از ادیشن خاص 15 سالگی پورشه و اسپرت کاپ دارد. بال عقب نیز همان بال کایمن GT4 است که با رنگ قرمز مزین به نام پورشه شده است.


در داخل کابین نیز همان پوشش الکانترا را شاهدید که دوخت قرمز روی صندلی‌ها، کمربندهای قرمز و دستگیره قرمز درها آن را بولد کرده است. در این بخش صندلی راننده و مسافر توسط یک پانل قرمز پوشانده شده از Alcantara  از هم جدا شده‌اند. موتور آن همان پيشرانه ٦ سيلندر فلت است كه ٤١٤ اسب قدرت  دارد و در عرض ٤.٢ ثانيه به سرعت ١٠٠ برسد. نهايت سرعت آن هم به ٣٠٢ كيلومتر در ساعت مى‌رسد.

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها