پایگاه خبری سرعت پرس

۱۸:۴۷ - ۱۳ مهر ۱۳۹۸
مديريت ها تغيير يافتبه گزارش سرعت پرس از سايپانيوز مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور احکامی علی شیخ‌زاده را با حفظ سمت قائم مقامی تولید گروه سایپا، به‌عنوان مدیرعامل پارس‌خودرو و ناصر آقامحمدی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت سايپا-سيتروئن تعيين كرد. وی عضو هیأت‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور تولید است.

بنا بر اعلام سایپا نیوز، ناصر آقامحمدی نیز که پیش از این در سمت‌هایی از قبیل قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول و مدیرعامل پارس خودرو مشغول فعالیت بوده اکنون به عنوان مدیرعامل سایپاسیتروئن انتخاب شد. به نقل از ايسنا مديرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور احکامی علی شیخ‌زاده را با حفظ سمت قائم مقامی تولید گروه سایپا، به‌عنوان مدیرعامل پارس‌خودرو و ناصر آقامحمدی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن منصوب کرد.

به گزارش سرعت پرس، سیدجواد سلیمانی مديرعامل سايپا، شیخ‌زاده را به سمت مدیرعاملی پارس‌خودرو منصوب کرد. وی عضو هیأت‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور تولید است.

بنا بر اعلام سایپا نیوز، ناصر آقامحمدی نیز که پیش از این در سمت‌هایی از قبیل قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول و مدیرعامل پارس خودرو مشغول فعالیت بوده اکنون به عنوان مدیرعامل سایپاسیتروئن انتخاب شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها