پایگاه خبری سرعت پرس

۰۶:۲۲ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) از به کارگیری سه دستگاه خودروی بنز لوکس برای تشییع پیکر نام‌آوران، فرهیختگان و بزرگان کشور خبر داد.


به گزارش پایگاه خبرى سرعت پرس به نقل از  فارس، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرای تهران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی بهشت‌زهرا در جمع خبرنگاران، گفت: امروز شاهد افتتاح تعدادی از پروژه‌های مهم سازمان بهشت‌زهرا نظیر سالن ورزشی چندمنظوره، دو سوله مدیریت بحران و توسعه مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا بودیم.
وی افزود: همچنین سامانه پایش تصویری بهشت‌زهرا امروز به بهره‌برداری رسید که در حال حاضر 200 دوربین در آن فعالند که تا پایان سال به عدد 350 دوربین خواهد رسید.
خال همچنین از نوسازی ناوگان حمل‌ونقل داخلی بهشت‌زهرا خبر داد و گفت: پیش از این خودروهایی که متوفی را از سالن تطهیر به سمت قطعات می‌بردند فرسوده بودند که با استفاده از 14 دستگاه خودروی تولید داخل این نوسازی انجام شده است.
مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرای تهران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در باره اینکه در بین خودروهای نوسازی شده 3 دستگاه خودروی بنز مشکی رنگ نیز دیده می‌شود، محل استفاده از اینها چیست، گفت: به هر ترتیب مفاخر و بزرگان و نام‌آورانی داریم که باید پس از عمری تلاش و خدمت به شکل مناسبی تشییع شوند که از این خودروها قرار است به این منظور استفاده شود.
وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس درباره اینکه آیا این امکان وجود دارد که افراد عادی نیز با هزینه بیشتر از این خودروهای لوکس استفاده کنند، گفت: ما در بهشت‌زهرا اجازه ایجاد فاصله طبقاتی را نمی‌دهیم و این امکان وجود ندارد.
خال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس از اینکه یعنی هیچ رئیس شرکت خصوصی یا فرد متمولی نمی‌تواند از آن استفاده کند، گفت: نه، به هیچ عنوان نمی‌تواند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
تازه ترین ها