پایگاه خبری سرعت پرس

۱۸:۲۰ - ۰۱ مهر ۱۳۹۸
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۳۹ هزار و ۱۴۵ دستگاه خودرو در شرکت پارس خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه است.به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از ایرنا، برپایه آمارهای سامانه یاد شده، شرکت پارس خودرو در این مدت دو هزار و 920 دستگاه خودرو از گروه رنو تولید کرد که 248 دستگاه آن در مرداد ماه تولید شده است.
از آغاز امسال تا پایان مردادماه، 79 دستگاه خودرو از گروه برلیانس پارس خودرو تولید شد. عدد ثبت شده در مقابل تولید این گروه در مرداد ماه اما صفر است.
بررسی جداول ماه های گذشته این شرکت خودروسازی نشان می‌دهد 79 دستگاه برليانس ياد شده در اردیبهشت ماه گذشته تولید و پس از آن تولید این خودرو متوقف شده است.
در این بین، تولیدات خانواده X100 شرکت پارس خودرو در وضعیت بهتری به سر می برد. به طوری که تا پایان مرداد ماه 36 هزار و 146 دستگاه پرايد ١٣١ در این شرکت تولید شد. از این تعداد هفت هزار و 450 دستگاه در مرداد ماه تولید شده است.
سامانه کدال همچنین به تولید نشدن خودروهای ریچ P27 و ون دولوکس در شرکت پارس خودرو از ابتدای امسال اشاره دارد، این در حالی است که از حدود یک سال و نیم پیش تولید خودروی ریچ به شرکت زامياد منتقل شده است.
به این ترتیب، مجموع تولیدات پارس خودرو  در مرداد امسال به هفت هزار و 698 دستگاه و از ابتدای امسال تا پایان ماه پنجم به 39 هزار و 145 دستگاه رسید.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
تازه ترین ها