پایگاه خبری سرعت پرس

۱۶:۴۶ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
اتو كتاب مظفر


از اونجايي كه ماشين براى من هميشه در اولويت اول بوده، وقتى كه در محوطه باشگاه شماره يك شركت نفت از دور ديدمش، جثه بزرگ ون سورمه اى آمريكايى، قبل از هر چيزى توجه من رو به خودش جلب كرد. جلوتر كه رفتم اما نمايشگاه كتابش برام جذاب تر شد. يك كار نو به شيوه اى جالب توجه آنهم در اين روزها كه سير و سفر در دنياى مجازى حرف اول رو مى زند. 
‎خيلى كوتاه با او صحبت كردم اول از ماشين و بعد هم از نمايشگاه كتابش.


‎يك ون آمريكايي ٨ سيلندر مدل ٧٧ كه روى جلو پنجره آن آرم جمس خورده و در پهلوى آن لوگوى شِوى ون! فرقى هم نمى كند كه اتومبيل او جمس "رالى واگن" باشد يا شورولت "شِوى ون" مهم اين است كه برخلاف ديگر كاميونت هاى تبديل شده به برگر فروشى هاى سيار، مالكش آنرا تبديل به گنجينه با ارزشى كرده و با آن به همه جا مى رود. مظفر ماشين را سال گذشته ٨٠ ميليون خريده و بقول خودش يك مشترى تا ٢٠٠ ميليون هم براى آن داشته اما فروشنده نيست چرا كه هدف او ار خريد چيز ديگرى بوده است. وى كاربرى ماشين را با كندن صندلي ها و طراحى و نصب قفسه هاى كتاب، تبديل به يك كنابخانه سيار كرده است. ون او همانطور كه گفته شد مجهز به يك موتور ٨ سيلندر جنرال موتورز بوده و يك گيربكس ٣ سرعته اتوماتيك هم با آن همراه است. مظفر از انتشاراتى هاى خيابان انقلاب است كه حالا به اتفاق گروهشان درصدد عرضه كتاب در نمايشگاه هاى موقت مراكز فرهنگى شهردارى و كلوپ ها درآمده اند. او از سال گذشته به همراه ون خود در نمايشگاه هاى متعددى شركت نموده است كه از جمله مى توان به نمايشگاه مختلف در شهردارى هاى مناطق، مراكز فرهنگى، شركت نفت و يا شهردارى شهرهاى مختلف اشاره نمود. 
‎مظفر در پاسخ به سوال ما در خصوص نسبت درآمدزايي اين شغل به وقت و هزينه هاى صورت گرفته، مى گويد: درآمد اين كار در اولويت اول مان نبوده و فعلا در تلاش براى جا انداختن اين شيوه از فروش هستيم كه البته موفق هم بوده ايم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
تازه ترین ها