پایگاه خبری سرعت پرس

۰۹:۰۰ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۸
مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران، پیشنهاد اجرای طرح"پنج شنبه‌های گردشگری بدون خودرو را مطرح کرد و گفت: برای تقویت حوزه گردشگری شهر تهران باید از ایده‌های "نوآورانه "بهره برد.
به گزارش سرعت پرس و به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، مصطفی  کاظمی مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران در بازدید از این ستاد اظهار داشت: تقویت حوزه گردشگری یکی از برنامه های اولویت دار در شهر تهران است.

وی با اشاره به اقدامات و کارنامه عملکرد ستاد گردشگردی شهرداری تهران افزود: شایسته است در انجام این گونه اقدامات  با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود،از  همراهی  رسانه های ملی بهره گرفت.

مدیر کل دفتر شهردار تهران با اشاره به نقش موثر ستاد گردشگری در تقویت حوزه گردشگری شهر تهران،معرفی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری تهران ،جذب گردشگر و تحقق شعار تهران شهری برای همه، گفت: تحقق این مهم نیازمند سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی صحیح و هدفمند و سرمایه‌گذاری در این حوزه است. 

کاظمی خاطر نشان کرد: تهران جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد و می‌تواند به عنوان یکی از "قطب‌های گردشگری کشور"مطرح و معرفی شود و قطعا تحقق این مهم به تولید سرمایه، جذب سرمایه‌گذاری و کمک به رونق تولید و کسب و کار کمک می‌کند.

بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری تهران، وی با اشاره بر لزوم  بهره گیری از ایده ها و رویکردهای خلاقانه و نوآورانه در جذب گردشگر برای شهر تهران اشاره کرد: به همت و برنامه ریزی مدیریت شهری تهران و همراهی شهروندان عزیز ،طرح سه شنبه های بدون خودرو مدتی است که در تهران اجرایی می‌شود و شاهد استقبال شهروندان نیز هستیم، پیشنهاد می‌شود در تکمیل چنین ایده‌هایی و برای تقویت گردشگردی شهر تهران، طرح پنج شنبه‌های گردشگری بدون خودرو اجرایی شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: