پایگاه خبری سرعت پرس

۱۵:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا امروز با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، رئیس پلیس راهور تهران، مدیران عامل سایپایدک، پارس خودرو و امداد خودروسایپا به همراه امدادگران، نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت و در حضور اصحاب رسانه آغاز شد.
به گزارش سرعت پرس، عباس فخاریان رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا در معرفی این طرح اظهار کرد: طرح امداد نوروزی ٩٨ با پوشش تمامی خودروهای گروه سایپا در دوره گارانتی و وارانتی و ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی به صورت شبانه‌روزی از ٢۵ اسفند ۱۳۹۷ آغاز می‌شود و تا ١۶ فروردین ٩٨ به مدت ٢١ روز ادامه خواهد داشت.


وی افزود: البته با توجه به اینکه برخی سفر خود را از امروز (پنجشنبه) آغاز می‌کنند در محورهای خروجی شلوغ که پر تردد هستند، طرح نوروزی کلید خواهد خورد. این خدمات مربوط به نمایندگی‌های مجاز در غالب خدمات تعمیرگاهی از طریق پیش‌بینی کشیک برای نمایندگی‌های شبکه خدمات به تعداد مورد نیاز و همچنین خدمات امدادی از طریق استقرارهای امدادی در شهرها و محورهای پرتردد که کلیه خودروهای تولیدی گروه سایپا در خدمت تعمیرگاهی و کلیه خودروهای تولیدی غیر گروه در خدمات امدادی را تحت پوشش قرار می‌دهد.


فخاریان بیان کرد: نهادها و سازمان‌ها و شرکت‌هایی در این طرح از جمله شرکت‌های تولیدی خودرو در گروه، شرکت‌های تأمین کننده قطعات گروه، شرکت سایپا یدک، انجمن‌های صنفی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت سایپا یدک در استان‌ها، مرکز ارتباط با مشتریان گروه و نهادها و سازمان‌های بیرونی همچون راهنمایی و رانندگی، پلیس راه، راهداری و… با گروه سایپا در اجرای طرح نوروزی همکاری دارند.


وی افزود: در این طرح کلیه خودروهایی که مراجعه می‌کنند را با اولویت خودروهای تولیدی گروه سایپا امدادرسانی می‌کنیم. خودروهای تولیدی گروه سایپا که عمر آن‌ها کمتر از پنج سال باشد خدمات امدادی رایگان دریافت می‌کنند و در طول ٢١ روز هزینه‌ای از بابت خدمات امدادی پرداخت نمی‌کنند. برای خارج از این مورد، تعرفه مشخص دریافت خواهد شد. ضمن اینکه قیمت قطعاتی که نیاز به تعویض دارند مشخص و طبق یک مصوبه خواهد بود.

رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی با بیان اینکه شماره تماس ٠٩۶۵۵٠ شماره تماس مرکز گروه است؛ گفت: طی تماس با این شماره دو ورودی وجود دارد که منو ورودی یک برای مواردی امدادی و منوی شماره دو مربوط به مرکز امور مشتریان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: