پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۱۹ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰
مونسان جای خود را به مفیدی داد:
در طی حکمی از سوی مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، سیدرضا مفیدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره ایساکو جایگزین مهدی مونسان شد.
مفیدی


سرعت پرس-  مفیدی مدیرعامل جدید ایساکو  فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت و فوق لیسانس New Buisness از دانشگاه تهران است.

به گزارش سرعت‌پرس، در سابقه کاری مفیدی می‌توان به‌ ۲۶ سال سابقه فعالیت از کارشناسی در صنعت خودرو تا عضویت در تدوین برنامه‌های استراتژیک حوزه حمل و نقل اشاره نمود.
وی همچنین بیش از ۱۲ سال سابقه مدیرعاملی، ریاست و عضویت در هیات مدیره‌های یازده شرکت از جمله شرکت‌های وابسته به ایدرو مانند شرکت‌های نیر پارس، بازرسی کیفیت و استاندارد ایران‌، متالورژی پودر، توسعه صنایع ریلی و مهندسی ناوگان، صنایع دریایی دریادانش، توسعه صادرات صنعتی را در کارنامه خود دارد.

ریاست و عضو هیات‌مدیره شرکت‌ها ی سایپایدک و ایساکو در سال‌های اخیر، مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت، هفت سال مدیریت صنایع خودرو و حمل و نقل ایدرو، سوابق متعدد عضویت در تیم‌های انتقال تکنولوژی مجموعه‌های محوری فرمان هیدرولیک، خودروهای هیبرید‌، برقی و انتقال دانش پلت‌فرم خودرو با کشورهای اروپایی و چینی، مدیر توسعه خودرو هیبرید در ایدرو با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیریت ارتباط با مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو از دیگر سوابق کاری مفیدی در حوزه خودرو است.
منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها