پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۵۲ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰
از نظر فناوری و رانندگی هوشمند، TIGGO8 PRO مجهز به آخرین سیستم L2.5 راهنمای رانندگی خودکار است که ایمنی کاربران را در توسعه و طراحی محصول واقعاً مورد توجه قرار داده است.
سرعت پرس: در حال حاضر، خودروهای هوشمند به مرکز توسعه صنعت خودروسازی جهانی تبدیل شده‌اند و به راهی اجتناب‌ناپذیر برای بزرگان سنتی خودرو‌، خودروسازان جدید و همچنین غول‌های فناوری تبدیل شده اند. امروزه اکثر برندهای خودرو به فناوری رانندگی خودکار سطح L2-L3 مجهز شده‌اند. عملکردهای کمک رانندگی مانند ACC‌، کنترل زبان و هشدار تصادف نیز "استاندارد" شده‌اند. امرو‌ز، ما یک مدل مجهز به سیستم L2.5 Automatic Driving Assistance System را معرفی می‌کنیم به نام جدید و جدید رده بالای TIGGO8 PRO.


تیگو پرو 8
تیگو پرو 8
تیگو8 پرو دارای بسیاری از توابع فن‌آوری کمک راننده است. این خودرو نه تنها مجهز به سامانه‌های ACC (سیستم کروز تطبیقی)‌، ICA (سیستم یکپارچه کروز کمک)‌ و TJA (سیستم کمک ترافیکی) است بلکه دارای DOW (درب بازکن منطقه کور هشدار تصادف)‌، RCTA (هشدار ترافیک عقب)، LDW (هشدار خروج از خط)‌ و ده‌ها سیستم پیشرو  در صنعت هوشمند کمک  رانندگی‌، مانند AEB (ترمز اضطراری خودکار) با حفاظت از عابران پیاده و دوچرخه‌ است که طیف وسیعی از امکانات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و این یعنی ضمانت ایمنی برای یک مدل رده بالا و پرمیوم.

اما پیکربندی تکنولوژیکی TIGGO8 PRO تنها این موارد را در بر  نمی‌گیرد، "کابین  تکنولوژیکی راننده" یکی از نقاط اصلی مثبت این خودرو است که فروش آنرا  فراتر از رقبای اصلی خواهد کرد. صفحه نمایش دوگانه فوق‌العاده بزرگ 24.6 اینچی و سیستم تهویه مطبوع LCD 8 اینچی + صفحه نمایش لمسی صندلی‌، یک فناوری تعاملی سه صفحه‌ای ایجاد می‌کند و یک کابین رانندگی فضایی تکنولوژیکی فراگیر را برای کاربران ایجاد می‌کند. علاوه‌بر این‌، TIGGO8 PRO همچنین به یک "فناوری سیاه" انسانی‌تر مجهز شده است: شارژ بی‌سیم تلفن‌های همراه برای از بین بردن "اضطراب باتری" ، "درب عقب القایی الکتریکی" که هر دو دست را آزاد می‌کند‌، و شما فقط باید بگویید "ببر کوچک‌، سلام "، این می‌تواند عملکرد کنترل زبان را بیدار کند و به طور مداوم تجربه کاربر را با فناوری هوشمند بهبود بخشد و به کاربران اجازه دهد تا بر لذت رانندگی تمرکز کنند.


تیگو پرو 8


تیگو8 پرو یک شاسی‌بلند سایز متوسط با ابعاد 4722x1860x1745mm و فاصله محوری 2710mm است، زبان طراحی آن زبان طراحی خانواده جدیدLIFE IN MOTION 3.0 از محصولات این شرکت بوده و مجهز به پیشرانه  1.6TGDI می‌باشد که با جعبه دنده 7 سرعته  7DCT سینک شده است. ترکیبی هماهنگ که عملکرد شتاب فوق‌العاده‌ای را برای خودرو به ارمغان می‌آورد. تیگو 8 پرو تنها در 8.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد و  علاوه‌بر این مصرف سوختش در ازای هر 100 کیلومتر پیمایش تنها‌ 6.8 لیتر است. 

 TIGGO8 PRO یک مدل SUV پیشرفته است که قدرت‌، فناوری‌، ایمنی و تجربه کاربر را با هم ترکیب می‌کند. در بازار کنونی ایران‌، خواه از سیستم‌های کمک رانندگی ADAS استفاده شود یا از تجربه کاربر‌، TIGGO8 PRO بهترین جایگزین برای برند‌های خودروهای ژاپنی و کره‌ای است.منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها