پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۴۱ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
نشست خبری مدیران هایبر کار با اصحاب رسانه:
گروه صنعتی ایران‌روور که در جهت توسعه فعالیت‌های خود، چندی پیش فروشگاه بزرگ "هایپر کار" را راه‌اندازی نموده بود در نشست خبری دیروز به تشریح برنامه‌ها و اهداف خود در خصوص راه‌اندازی اولین هایپرمارکت لوازم و قطعات خودرو پرداخت.

هایپرکاربه‌گزارش پایگاه خبری سرعت پرس، مجموعه هایپرکار که پیش‌از این در اواخر خردادماه آغاز به کار کرده بود، با هدف تامین قطعات موردنیاز مصرف‌کنندگان در فضایی برای به وسعت 7 هزار متر مربع فروشگاهی و 7هزار متر انبار در مرکز تهران کار خود را به پیش می‌برد، تا نیاز مصرف‌کنندگان را تامین نماید.  


هایپرکار


در نشست خبری دیروز مدیرعامل هایپرکار، وی ضمن تشریح فعالیت‌های این مجموعه خبر از توسعه هایپیر کار در 5 نقطه تهران تا پایان سال 1400 و همچنین هدف‌گذاری راه‌اندازی فروشگاه‌های این مجموعه در مراکز 12 استان خبر داد. او گفت: در حال حاضر با 680 پیمانکار به صورت مستقیم همکاری دارد و بیش از 34 هزار قطعه متعلق به خودروهای حاضر در بازار را در فروشگاه ارائه می‌دهند.


هایپرکار


فرشاد رمضانی علاوه بر این، به راه‌اندازی سرویسی تحت عنوان آنی سرویس اشاره نمود که امکان نصب قطعات خریداری شده در محل را برای خریداران فراهم می‌سازد. در طرح آنی سرویس، قرار است 20 تا 25 مرکز خدماتی 80 تا 120 متری هایپرکار در شعاع 5 کیلومتری این مرکز جهت نصب قطعات خریداری شده از این فروشگاه افتتاح گردند. ضمن اینکه امکان خرید برخی از قطعات و لوازم مورد نیاز برای سرویس‌های ادواری از مراکز مذکور بدون مراجعه به فروشگاه اصلی هایپرکار نیز فراهم است.

هایپرکار

 

رمضانی در پاسخ به سوال خبرنگار سرعت پرس در خصوص ارائه سرویس سیار خدماتی، تعمیرگاهی و کوییک سرویس در محل موردنظر مشتریان گفت: در حال حاضر اینکار در حال انجام بوده و بزودی نیز با خریداری خودروهایی به همین منظور، فعالیت‌های خود را گسترده‌تر هم خواهیم کرد. او در پاسخ به سوال دیگری در جهت تامین قطعات خاص موردنیاز برای مصرف کننده و رقابتی بودن آن با قیمت‌های بازار لوازم یدکی گفت: ما تمام تلاش خود را در جهت تامین قطعه مورد نظر کرده و چنانچه در انبار موجود نباشد آن را سفارش گذاری کرده و در کوتاه‌ترین زمان به خریدار خواهیم رساند. رمضانی گفت چون قطعات خود را مسقیما از واردکنندگان تامین می‌کنیم بنابراین لوازم با کمترین قیمت نسبت به بازار در دسترس خواهد بود.


هایپرکار


متقاضیان می‌توانند برای تهیه قطعات انواع خودرو از هایپرکار، به فروشگاه مرکزی این مجموعه در تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم، ابتدای خیابان مرودشت مراجعه کنند.


 هایپرکار

 


منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها