پایگاه خبری سرعت پرس

۱۳:۲۶ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
3 کشته و دو مجروح بدحال، حاصل مسابقه خیابانی دو خودرو:
بلوار گلنوکس محله بِربانک BURBANK لوس‌آنجلس شما را به یاد بلوار اندرزگوی خودمان در تهران می‌اندازد! یک خیابان برای دوردور کردن جوانان و گازیدن‌های شبانه و شرط‌‌بندی‌هایی که گاهاً با اتفاقات ناگواری هم همراه می‌شود!

بیکر و پسرش


سرعت پرس

بلوار گلنوکس Glenoaks محله بِربانک BURBANK لوس‌آنجلس شما را به یاد بلوار اندرزگوی خودمان در تهران می‌اندازد! یک خیابان برای دوردور کردن جوانان و گازیدن‌های شبانه و شرط‌‌ بندی‌هایی که گاهاً با اتفاقات ناگواری هم همراه  می‌شود.


تصادف


ساکنین این خیابان چندان با صدای بلند اگزوز و موزیک غریبه نیستند اما آنچه که 3شنبه شب هفته پیش را متفاوت کرد، کورس خیابانی یک کیا با یک مرسدس و برخوردشان به فولکس‌واگنی شد که در آنجا حضور داشت. حادثه‌ای تلخ که به کشته شده 3 سرنشین بی‌گناه این فولکس‌واگن منجر شد. در این حادثه اما علاوه‌بر این 3 کشته، 2 نفر دیگر نیز با برداشتن جراحات شدید راهی بیمارستان شدند. گفته می‌شود شدت این حادثه بقدری زیاد بوده است که اتومبیل فو‌لکس‌واگن به دو نیم تقسیم شده و سرنشینان بی‌گناه آن در دم جان باخته‌اند. مرگ آنها در محل‌، در 12 مایلی شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس اعلام شد.


تصادف


تصادفپلیس گفته: یک کیا و یک مرسدس‌بنز که در حال حرکت به سمت شمال در Glenoaks بودند با یکدیگر مسابقه داده و در حال کورس انداختن به شدت به فولکس‌واگن –که به سمت جنوب حرکت می‌کرده است- برخورد می‌کنند. شدت تصادف به حدی بوده است که علاوه بر این 3 خودرو به خودروهای پارک شده در کنار خیابان نیز آسیب جدی وارد شده است.


تصادف


پلیس همچنین گفته که قربانیان کشته شده همگی ازسرنشین فولکس واگن بودند و هر 3 کشته شده از بین 4 سرنشین جوان این خودرو بر اثر شدت این برخورد از درون خودرو به خیابان پرت شده‌اند! آنطور هم که پزشک قانونی لوس‌آنجلس اسامی کشته‌شدگان را اعلام کرده، گویا یکی از این 3 جوان فوت‌شده پسر کمدین معروف آمریکایی تونی بیکر و دیگری ناتالی عسل مقدم 19‌ساله ایرانی‌الاصل است. 


تصادف


تصادف


در این حادثه چهارمین سرنشین فولکس و راننده کیا نیز که به شدت آسیب دیده بودند به بیمارستان منتقل شده‌ اما سرنشینان مرسدس‌بنز آسیب جدی ندیده‌اند! جالب اینکه چه در عکس‌ها و چه در ویدئویی که از این تصادف منتشر شده، هیچ تصویری از مرسدس به نمایش گذاشته نشده است!


تصادف

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها