پایگاه خبری سرعت پرس

۱۸:۱۴ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
مجری: سپیده بابایی /تصویر بردار امیرحسین اقتداری /عکس علیرضا ولی زاده
معرفی جدیدترین محصول بهمن موتور:
در ویدئوی اختصاصی سرعت، فیدلیتی به عنوان جدیدترین محصول بهمن موتور مورد ارزیابی قرار گرفته است. یک اس‌یو‌وی میدسایز که به نظر می‌رسد عرضه آن توسط بهمن موتور فروش رقبا را تحت تاثیر خود قرار بدهد.
فیدلیتی


فیدلیتی جدیدترین محصول بهمن موتور می‌باشد که قرار است توسط این شرکت و تابع شرایط این روز‌های بازار ایران تولید و عرضه گردد. اینکه می‌گوییم تابع شرایط ایران، بدلیل وضعیتی است که اعمال تحریم‌ها، در دو سال اخیر بر بازار خودروی کشور تحمیل کرده است. از یک طرف افزایش نرخ ارز و از طرف دیگر تحریم شرکت‌های غربی موجب شده است تا چینی‌ها در این بازار جولان ‌دهند و خودروسازان نیز با چرخش در سیاست‌های تولیدی‌شان به سراغ محصولاتی از این چینی‌ها بروند که هم مجوز تولید دارند و هم قیمت‌شان از رقبای غربی به مراتب کمتر است. از بین خودروسازان داخلی و واردکنندگان محصولات غربی نیز تعدادی از آنها یا تعطیل شده‌اند و یا خطوط تولیدشان بسیار محدود شده است و برخی دیگر از این شرکت‌ها هم که قدیمی‌تر بوده و توان سازگاری با شرایط فعلی را دارند، با انعطاف در خطوط تولید به سراغ این دست از محصولات چینی رفته‌اند.


فیدلیتی


از میان این خودروسازان نیز می‌توان به بهمن موتور اشاره نمود که به عنوان یکی تولیدکنندگان قدیمی بخوبی توانسته خود را با بازار متزلزل خودروی کشورمان سازگار کند. آنها زمانی مزدا را وارد نمودند، در یک دوره فاو بسترن، در دوره‌ای دیگر هاوال و حالا دو محصول جدید دیگری که به نظر می‌رسد از آنها نیز استقبال بشود. پیش‌بینی ما از استقبال خوب این محصولات نیز به دلایل زیر است:

1-      عرضه هر دو محصول در رده پرطرفدار کراس‌اوورها و SUVهای بازار

2-      قیمت‌گذاری بسیار هوشمندانه شرکت نسبت به رقبای فعلی این دو محصول

3-      چهره جدید و البته جذاب هر دو محصول

و

4-      سطح تجهیزات بسیار خوب


فیدلیتی


در ادامه توجه شما را به ویدئوی اختصاصی سرعت پرس از فیدلیتی و معرفی آن در این رپرتاژ جلب می‌کنیم. برای مشاهده این ویدئو به روی عکس زیر کلیک کرده و یا به آدرس آپارات پایگاه خبری سرعت پرس مراجعه فرمایید. 


فیدلیتی

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها