پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۴۲ - ۲۸ تير ۱۴۰۰
رییس پلیس راهور استان گفت: با دور دور کردن شبانه و آلودگی صوتی خودرو‌ها در خیابان‌های شهر کرمانشاه قاطعانه برخورد می‌شود.به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از خبرخودرو،رییس پلیس راهور استان گفت: با دور دور کردن شبانه و آلودگی صوتی خودرو‌ها در خیابان‌های شهر کرمانشاه قاطعانه برخورد می‌شود.

سرهنگ فضل الله شیری با بیان اینکه خودرو وسیله تفریح و مزاحمت و ایجاد خطر برای سایر شهروندان نیست، گفت: معابر عمومی هم جای حرکات خطر آفرین، مزاحمت و ایجاد سر وصدا و میدانی برای مسابقه دادن نیست و در این رابطه با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.


وی افزود: خودرو‌هایی که ایجاد مزاحمت می‌کنند ضمن صدور قبض جریمه و درج نمره منفی در گواهینامه، ۱۲ روز هم در پارکینگ توقیف می‌شوند و برای آن‌ها پرونده قضایی تشکیل می‌شود.


رئیس پلیس راهور کرمانشاه خاطرنشان کرد: پلیس راهور برای برخورد با خودرو‌های متخلف از ظرفیت دوربین‌های انتظامی و ترافیکی، معتمدین پلیس، پلیس یاران و گزارش‌های مردمی به سامانه ۱۲۰ و۱۱۰ هم استفاده می‌کند.


سرهنگ شیری همچنین در خصوص اینکه آیا پلیس می‌تواند از گزارش ناظران به عنوان دیده بان نظم و امنیت ترافیکی استفاده کند، گفت: مستند به ماده ۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، پلیس می‌تواند گزارشات مردمی را محل رجوع و مبنای پیگیری قرار دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها