پایگاه خبری سرعت پرس

۱۶:۲۲ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
با 30 درصد پیش پرداخت و 36 ماه اقساط صاحب یک خودرو ب‌ام‌و شوید
پرشیا خودرو


سرعت پرس: شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب‌ام‌و و مینی در ایران، با هدف رضایت مشتریان و بنا به نیاز ایشان، اقدام به فروش خودروهای ب‌ام‌و و مینی به صورت اقساط، با کمترین میزان پیش پرداخت و بیشترین مدت زمان باز پرداخت نموده است.

در طرح فروش اقساطی پرشیا خودرو، افراد علاقمند می‌توانند با کمترین میزان پیش پرداخت یعنی 30 درصد و با بیشترین مدت زمان بازپرداخت و اقساط 36 ماهه، اقدام به خرید خودروهای ب‌ام‌و و مینی نمایند. همچنین در این طرح بسته به خواست و نیاز خریدار امکان انتخاب شرایط فروش با پیش پرداخت 40، 50 و 60 درصدی با بازپرداخت‌های 12، 24 و 36 ماهه نیز وجود دارد.
این شرایط فروش در تمامی نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سراسر کشور ارائه می‌شود. همینطور برای رفاه حال مشتریان امکان ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به آدرس https://yun.ir/zrjj24 ‌وجود دارد. مشتریان با مراجعه به این سایت می‌توانند فرم مورد نظر را پر نموده و برای انجام مراحل بعدی منتظر تماس کارشناسان پرشیا خودرو باشند.
لیست نمایندگی های رسمی در سایت  پرشیا خودرو به آدرس https://persiakhodro.ir/Dealers قابل دسترسی است و مشتریان می‌توانند با مراجعه این بخش از نزدیک‌ترین نمایندگی مطلع شوند.
دفتر مرکزی پرشیاخودرو با شماره تلفن (کد شهر021) 4591، آماده پاسخگویی به شما هموطنان عزیز است.

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: