پایگاه خبری سرعت پرس

۱۵:۵۵ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
پرشیا خودرو برگزار می کند:سرعت پرسپرشیا خودرو به‌عنوان تنها شرکت ارائه‌دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، اقدام به برگزاری جشنواره ویژه و سراسری معاوضه (خریدوفروش) خودرو ب ام و شما Trade In Your BMW نموده است.

به گزارش سرعت پرس؛ این جشنواره با هدف تسهیل در خریدوفروش خودروهای ب ام و توسط علاقمندان و مشتریان این برند برگزار شده است، در تمامی نمایندگی های رسمی این شرکت در کشور، از جمله نمایندگی های تهران و شهرستان ها در حال اجرا است. برای مشاهده نزدیک ترین نمایندگی به آدرس https://persiakhodro.ir/Dealers مراجعه نمایید

با حضور در این جشنواره مشتریان عزیز می‌توانند  خودرو ب ام و خود را بفروش رسانده و یا با مدل موردنظر تعویض کنند. پرشیا خودرو جهت رضایت خاطر خریداران نیز تسهیلاتی مانند " ارائه گواهینامه کارشناسی پرشیا خودرو" در نظر گرفته است. همچنین مانند همیشه طرح‌های فروش نقدی و اقساطی پرشیا خودرو برای خودروهای ب ام و و مینی قابل انتخاب است.

در این جشنواره جذاب و خریدوفروش خودروهای ب ام و، خدمات و تخفیف‌های جذاب و اختصاصی این جشنواره نیز ارائه می‌شود.

مشتریان عزیز و علاقه‌مندان می‌توانند امروز و فردا مصادف با 30 و 31 اردیبهشت‌ماه 1400 با مراجعه به نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سراسر کشور و عزیزان در استان تهران می توانند به تمامی نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سطح تهران و هچنین دفتر مرکزی شرکت پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج، از فرصت فوق‌العاده این جشنواره جهت خرید یا فروش خودرو استفاده نموده و از خدمات و تخفیف های گسترده و متنوع بهره‌مند شوند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره (کد شهر 021) 4591 داخلی 3 بخش فروش تماس حاصل نموده و یا به وب‌سایت ما به آدرس (persiakhodro.ir) مراجعه نمایند.

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها