پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

نسل جديد قواى محركه ايران خودرو در راه است

10/آبان/1399 - 17:23 معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو: در راستای کاهش مصرف سوخت و آلایندگی محصولات، مطابق با نقشه راه موتور و قوای محرکه ایران خودرو، ارتقای موتورهای جاری، تولید موتور سه‌استوانه و عرضه خودرو با گیربکس های جدید در دستور کار قرار دارد.

قیمت خودرو با فروش لیزینگی ارزان می‌شود؟

10/آبان/1399 - 12:02 متاسفانه معنای لیزینگ در کشور ما متفاوت با معنای واقعی آن در غرب می‌باشد. بارها نوشته‌ایم که آنچه در ایران به عنوان لیزینگ یاد می‌شود فروش اقساطی خودرو و در رهن نگاه داشتن سند به عنوان ضامن می‌باشد در صورتی که لیزینگ واقعی به معنی اجاره به شراط تملیک اسن که پس از پایان اجاره نامه با شرکت لیزینگ، خریدار می‌بایست، مبلغ کارشناسی شده خودرو را (به روز) به شرکت لیزینگ‌کننده پرداخت نماید و یا در صورت انصراف خودرو را به شرکت بازگرداند. نکته دیگر حائز اهمیت در لیزینگ، پوشش کلیه هزینه‌های استهلاکی از جمله بیمه، سرویس‌های ادواری و تعویض تایر توسط خود شرکت است. البته این نکته هم ناگفته نماند که این هزینه‌ها تا میزان کارکرد/سالانه‌ای است که شرکت در قرارداد اجاره نامه خود ذکر می‌کند و اجاره کننده به ازای هر کیلومتر کارکرد اضافه و یا تحمیل هزینه‌های دیگر به شرکت لیزینگ‌کننده، مجبور به پرداخت خسارت می‌باشد.

افزایش سود فولکس واگن طی سه ماهه سوم ۲۰۲۰

10/آبان/1399 - 09:23 شرکت آلمانی فولکس واگن اعلام کرد که به دنبال زیان بیش از یک میلیارد یورویی در نیمه اول سال ۲۰۲۰، این خودروساز تا پایان سه ماهه سوم درآمد قبل از مالیات خود را حدود ۲.۴ میلیارد یورو (۲.۸ میلیارد دلار) ثبت کرد
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها