پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

سفرهای اقیانوسی با سوپریات‌

24/مهر/1400 - 12:04 این را تصور کنید: شما یک ماجراجوی پر از شور و هیجانید و البته مشتاق مطالعه در اعماق اقیانوس‌ها، نجات سیاره و کشف گوشه‌هایی از وحشی‌ترین و بکرترین مکان‌های روی زمین بوده و در حالی‌که با سوپر قایق خود سفر می‌کنید، می‌خواهید با راحت‌ترین و مجلل‌ترین امکانات رفاهی، در سفر همانند خانه خود احساس راحتی کنید. برای این منظور هیچ راهی بهتر از استفاده از squel نیست!

یک ایرانی در مسابقه خیابانی و تصادف مرگبار لوس‌آنجلس کشته شد

17/مرداد/1400 - 13:26 بلوار گلنوکس محله بِربانک BURBANK لوس‌آنجلس شما را به یاد بلوار اندرزگوی خودمان در تهران می‌اندازد! یک خیابان برای دوردور کردن جوانان و گازیدن‌های شبانه و شرط‌‌بندی‌هایی که گاهاً با اتفاقات ناگواری هم همراه می‌شود!

گران‌ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۲۱

13/مرداد/1400 - 15:19 وقتی که صحبت از گران‌ترین خودروهای دنیا می‌شود، ناخودآگاه نام بوگاتی درذهنمان ما حک می‌شود، اما گذشته از این برند –که در اتفاقا در این گزارش چند باری هم نام آن برده می‌شود- خودروسازان دیگری همچون فراری، پاگانی، کوئینگزگ، مک‌لارن، لامبورگینی، رولزرویس و حتی سفارشی‌سازان معروفی چون منصوری نیز در لیست گران قیمت‌ترین خودروسازان دنیا قرار دارند. به این نکته هم توجه داشته باشید که لیست فوق شامل خودروهای آنتیک نمی‌شود و‌ الا فراری 250 GTO مدل 1963با 70 میلیون دلار ارزش‌گذاری، گران‌ترین خودروی دنیا است.

هتل V8، اقامت‌گاهی برای ماشین‌بازهای دنیا

04/مرداد/1400 - 13:26 هتل V8 واقع در قلب اشتوتگارت در MotorWorld‌، یک رویای دلچسب برای علاقمندان به خودرو است که با حضور در آن می‌توان این رویا را با حقیقت پوند داد. به این منظور کافیست تا با یک جستجوی سریع در‌Google ، این بهشت را پیدا نمود و در سفر خود به آلمان حداقل یکشبی را در آن اقامت کرد.

تجربه سواری با هوندا CRF450R

28/تير/1400 - 15:59 مدل قبلی هوندا CRF با توجه به داشتن عیب‌های اساسی از جمله تقسیم وزن نامناسب و فنربندی بی‌حس و حال و همچنین فرمان بیش‌از حد حساس و تيز، چندان نظر طرفداران کراس سوار را جلب نکرده بود به همین دلیل هوندا به سرعت دست به‌کار شد و مدل جدید این موتور کراس را با سود جستن از فن‌آوری‌های نوین خصوصا در سامانه تعلیق با نام CRF450R روانه بازار نمود.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها