پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

شاسی بلند برقی E-HS9 هونگ‌چی رونمایی شد

13/مرداد/1399 - 16:05 هونگ‌چی(کی) را اولین بار در نمایشگاه 2019 دوبی دیدیم، برندی لوکس از کمپانی فاو FAW چین که با اعتمادی به‌نفسی مثال زدنی، قصد رقابت با بزرگان این رده از بازار همچون مرسدس بنز، ب‌ام‌و، لکسس، اینفینیتی و یا حتی جنسیسی دارد که خود به تازگی پای به این سگمنت از خودروها گذاشته است

می‌توان به جنسیس هم اعتماد کرد و از این اعتماد پشیمان نشد! 제네시스

29/تير/1399 - 18:18 در طی 10 سال گذشته کره‌ای‌ها بسیار سریع‌تر از آنچه که فکرش را بکنید به سمت تولید خودرو‌های فوق‌لوکس با عملکرد منحصر به‌فرد رفتند‌ و از سال 2016 نیز با جداسازی برند جنسیس از هیوندای به آن شخصیتی مستقل دادند تا به عنوان یک برند فوق لوکس کره‌ای توان رقابت با بزرگان آمریکایی و اروپایی را داشته باشد.

همه چیز در من خلاصه شده

05/تير/1399 - 14:26 اگر از آن دسته علاقمندانی باشید که اخبار خودرو را مو‌به‌مو دنبال می‌کنند، حتما نام سی‌نا برایتان غریبه نیست، این نام اما در بین محصولات متنوع تویوتا، حداقل برای مردم ما نام چندان آشنایی نیست. بویژه آنکه برخلاف غربی‌ها، رده و سگمنت ون و مینی‌ون‌ها در بین ایرانی‌ها جایی برای خود ندارد و بالطبع از بازار خوبی هم برخوردار نیست. اما در کیلومتر‌ها دورتر و در آمریکای شمالی، این خودرو یک اتومبیل شناخته شده و نسبتا پر طرفدار به حساب می‌آید که باید در کنار مینی ون‌های دیگری همچون کرایسلر پَسِفیکا و هوندا اودسیه به رقابتی سخت و نفس‌‌گیر بپردازد. مطلب زیر نیز نگاهی کوتاه دارد به آخرین مدل از این ون کارامد که قرار بود در نمایشگاه 2020 نیویورک به نمایش در آید و بدلیل شیوع ویروس کووید-19 به صورت دیجیتالی معرفی گردید.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها