پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

به بهانه رونمايي هفته پیش از خودروى ملى تركيه

13/دی/1398 - 15:55 تاگ نام خودرويى است كه هفته پيش در تركيه از آن رونمايي شد و رجب طيب اردوغان رئيس جمهور تركيه در مراسم رونمايي، براى مدتى آن را راند. يك كراس اوور جذاب با طراحى به روز و امكانات پيشرفته كه به نظر مى وسد توان رقابت با رقباى غربى و شرقى را در خيابان هاى اين كشور داشته باشد.

مك لارن با اسپيد تيل ١٠٠٠ اسبى به ميدان آمد

11/دی/1398 - 13:46 تا همين چند وقت پيش، هنگامى كه حرف از ابرخودروى ١٠٠٠ اسب بخارى مى شد، ناخوداگاه چهره يك بوگاتى ويرون در ذهنتان ترسيم مى شد، حالا اما به غير از توليدكنندگان مطرح ايتاليايي، آلمانى و ژاپنى همچون مرسدس، لامبورگينى، فرارى، نيسان و.....حتى چينى ها هم به كلوپ ١٠٠٠اسبى ها پيوسته اند. به تازگی مک لارن نیز مدلی را عرضه کرده که به غیر از قدرت و سرعت از ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری هم برخوردار شده است.

چه خبر از تسلا ؟!

04/دی/1398 - 14:02 خوب به‌خاطر داریم در سفری که در سال 2012 به آلمان داشتیم در یکی از آزادراه‌های این کشور با محموله‌چند دستگاهی از تسلا S روبرو شدیم که بر روی یک تریلر در حال حمل از بلژیک به داخل خاک آلمان بود. صادرات خودرو از آمریکا به آلمان(مهد خودروسازی اروپا) که در آن سال گام اول خود در امر صادرات خودروی الکتریکی) به مرکز اروپا را برمی‌داشت. آن روزها باوجود اینکه تردیدی در موفقیت خودروهای الکتریکی وجود نداشت اما کمتر کسی تصور این موفقیت را در چنین زمان کوتاهی داشت. حالا محصولات الکتریکی تسلا هم متنوع‌تر شده‌اند و هم در سال‌های اخیر با استقبال بی‌نظیری از سوی مشتریان در بازارهای جهانی بویژه اروپا، آمریکای شمالی و چین شده که موفقیت ایلان ماسک و شرکتش را در گام‌های بعدی تضمین می‌کند.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها